UA
RU UA
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

Трафікове просування

Сьогодні поряд з традиційними інструментами СЕО-просування, що дозволяють «просунути» ваш сайт в топ запитів пошуковиків, використовуються і інші методи. Одним з них є трафікове просування вашого ресурсу, основне призначення якого полягає в збільшенні показника релевантного трафіку.

Іншими словами, ваш сайт повинен стати цікавим не тільки для прямих покупців товарів або послуг, наприклад, але і для інших, поки ще не зацікавлених користувачів. Це дозволяє збільшити відвідуваність вашого ресурсу, що автоматично зробить сайт більш «пріоритетним» для алгоритмів пошукових систем.

Важливо розуміти, що оплачуючи трафікове просування сайту, ви не отримуєте прямий прибуток у вигляді залучення нових покупців. Однак за рахунок унікальності і затребуваності контенту, ваш ресурс стає більш популярним, що полегшує його виведення в топ запитів в майбутньому. Багато хто плутає трафікове просування з таким поняттям, як контекстна реклама - при подібному механізмі роботи вони мають абсолютно різні функції.

Відмінності прямий і релевантної аудиторії

Трафікове просування - це спосіб привернути увагу незацікавленої аудиторії, які приходять на ваш сайт по релевантному запиту. Їй може бути не потрібний ваш товар або послуга, проте вона є потенційно зацікавленою.

Цікава інформація, оригінальне опис та інший унікальний контент - це працюючий спосіб залучення нових відвідувачів. Чим більше їх буде переходити на ваш ресурс з зовнішніх посилань, тим вище показник релевантного трафіку, тим ефективніше можна просунути сайт, поліпшити впізнаваність бренду, збільшити лояльність аудиторії і, в перспективі, отримати прибуток від продажу.

Що необхідно для досягнення позитивного результату

Трафікове просування сайтів будується на «трьох китах»:
1Вивчення та аналіз всіх релевантних запитів
Вивчення та аналіз всіх релевантних запитів, що відносяться до ваших товарів, послуг або тематиці сайту (їх може бути від декількох десятків до декількох тисяч), відбір максимально трафікових запросів
2Оригінальний контент
Написання оригінального і якісного контенту з урахуванням обраних ключових слів.
3Популярні зовнішні ресурси
Максимальне цитування написаного контенту на популярних зовнішніх ресурсах.

Прикладами трафікового просування і його результатами можуть бути:

  • Інструкції та опису онлайн до товару на вашому сайті (поки клієнт їх вивчає, ви маєте максимальний трафік);
  • Онлайн питання і відповіді по товару і послуги, що цікавлять користувача;
  • Рекомендації експертів щодо вибору або ТОП рішень для конкретних випадків;
  • Регулярне викладання статей і відео на популярних блогах, в соціальних мережах, на новинних каналах з метою привернути незацікавлену (поки) цільову аудиторію.

Вартість трафікового просування

Ціна послуги є індивідуальною для кожного конкретного випадку, кінцевий гонорар залежить від отриманих результатів. Вартість трафікового просування залежить від безлічі факторів, серед яких:

  • тематика ресурсу;
  • «Вік» сайту;
  • популярність і популярність бренду на ринку;
  • наявність конкурентів і так далі.

Ми вивчаємо ваш ресурс досконально і прописуємо в договорі показники, які потрібно досягти в результаті роботи.

Як ми працюємо
Семантичне ядро
Складаємо семантичне ядро і розбиваємо його на групи
Аудит та оптимізація
Проводимо аудит сайту і максимально його оптимізуємо за всіма параметрами
Робота з контентом
Аналізуємо контент сайту. Додаємо нові оптимізовані статті і редагуємо вже існуючий контент
Зовнішня оптимізація
Підбираємо якісні донори і розміщуємо зовнішні посилання (тільки вічні)
Моніторинг
Постійно аналізуємо роботу сайту, показники поведінки (вносимо корективи в роботі)
Звітність
Щомісячна звітність про виконану роботу та її результати
НАШІ РОБОТИ
ВСІ ПРОЕКТИ
ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ? До початку співпраці нас відділяє 5 хвилин на заповнення цієї форми
Трафік для вашого сайту

Чому RIUK

Ми не любимо давати необгрунтованих обіцянок своїм клієнтам і чесно попереджаємо: потрапити в топ запитів відразу ж не вдається нікому. Професійна робота з просування достатньо копітка і може займати тижні і місяці (особливо на початковому етапі).

У той же час, ми гарантуємо позитивний кінцевий результат, незалежно від зовнішніх умов і постійно мінливих реалій ринку. Він є результатом професійного підходу фахівців, які знають всі тонкощі і нюанси просування.

Ми допоможемо вам створити контент не для пошукових систем, а для людей, який зробить ваш ресурс популярним як серед аудиторії, так і в топі запитів Yandex і Google.