UA
RU UA
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ
ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ? До початку співпраці нас відділяє 5 хвилин на заповнення цієї форми
Послуги від RIUK

Ціна на просування сайтів в Києві

Суть оптимізації сайту полягає в тому, щоб в повній мірі ресурс відповідав вимогам пошукових систем. В результаті цього він буде складатися при пошуку вище, ніж інші ресурси. Просування сайту неможливо без його попередньої seo-оптимізації. Саме просування складається з декількох етапів.

Зворотні посилання

Перед просуванням сайту необхідно провести аналіз конкурентів і зібрати посилання на їх сайти. Орієнтуватися при цьому треба на все ресурси, які знаходяться в топ пошукових системах, і використовуються для цього зворотні посилання. Остаточна вартість просування сайту в Києві буде залежати від кількості посилань на сайти конкурентів, але з великою точністю на цьому етапі визначити вартість досить складно, так як не можна спочатку з'ясувати, чи вистачить цієї кількості посилань для іншого сайту.

Тексти для просування

Це також важливий етап, але на оформлення текстів може витрачено бути досить багато часу. В такому випадку є можливість використовувати допомогу копірайтерів або писати тексти самостійно. В останньому випадку можна заощадити.

Кількість статей визначається при розробці семантичного ядра сайту і в середньому для звичайного ресурсу буде потрібно 10-30 текстів по 1000-3000 символів кожен. Середня вартість розкрутки сайту в Україні за допомогою текстів буде коштувати близько 3-7 доларів за статтю.

Пошукова оптимізація

Сео-оптимізація проводиться програмістами або оптимізаторами. Вартість такої роботи коливається від 50 до 3000 доларів в залежності від обсягів робіт.

До кого звернутися для просування сайту?

Вам не буде потрібно самостійно шукати компанію для виконання різного роду послуг для просування, так як всі зазначені вище дії та заходи ми можемо зробити самостійно за прийнятними цінами. У вартість послуг входить:

  • аудит;
  • оптимізація;
  • розкрутка;
  • написання текстів;
  • консалтинг.

З нашою допомогою ваш сайт стане лідером в сфері послуг або продажах в мережі, так як ми працюємо на результат. У нашого агентства багатий досвід в розробці та просуванні сайтів будь-якої складності, що дозволить вам отримати оптимальні результати при вигідною ціновою політикою. Робота буде виконана в строк і якісно. Вартість просування сайту в Києві на кожен етап роботи визначаються після узгодження деталей з замовником.