UA
RU UA
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

SEO консультація

Давно вже не є секретом, що алгоритми роботи пошукових роботів Google або Yandex практично не піддаються прогнозуванню і тим більше маніпулюванню. Дуже багато власників онлайн бізнесу скаржаться на падіння позицій ресурсів в списках видачі, зниження рівня конверсії, зменшення трафіку і як наслідок, «просідання» прибутку.

У той же час, не варто забувати і про такий факт: в той час, коли одні сайти втрачають свої позиції, інші «підкорюють» нові вершини в ТОП 5 або ТОП 10. Компанія Riuk (Україна, Харків) пропонує професійні послуги з розкручування сайту - по просуванню і оптимізації вашого ресурсу.

Наш великий досвід і багаті накопичені знання за роки роботи на ринку дозволяють запропонувати краще співвідношення ціни і якості. SEO консультації (Київ та інші міста) - це новий формат спілкування з територіально віддаленими замовниками.

Отримавши рекомендації фахівця, заінтересованого в вашій проблемі, ви не тільки дізнаєтеся багато нового щодо розкрутки і оптимізації, але і зможете застосувати ці знання на практиці з гарантією необхідного результату. Професійні консультації seo - це індивідуальний підхід і стратегія розвитку саме вашого проекту.

В яких випадках потрібні СЕО консультації

Онлайн спілкування може виявитися вкрай корисним у багатьох випадках і ситуаціях, а також на різноманітних стадіях готовності вашого майбутнього проекту. SEO консультації можуть бути як досить спеціалізованими (для певної області або сфери), так і загальними (особливості і проблеми інтернет-маркетингу, наприклад, або мережевого бізнесу в цілому).

Консультація seo фахівця, вартість якої визначається різними факторами, може знадобитися у випадках:

 • початок роботи над проектом майбутнього сайту;
 • питання, пов'язані зі структурою та юзабіліті;
 • питання по розкрутці вже існуючого проекту;
 • бажання перевірити якість робіт найнятих компаній по просуванню;
 • виявлення прихованих «підводних каменів» (сайт оптимізований, а продажів немає);
 • закінчення співпраці з найнятим фахівцем, подальші кроки і дії;
 • індивідуальні питання по просуванню саме вашого проекту.

Консультації по seo можуть проходити в будь-якому зручному для вас форматі особисто або віддалено. Ми практикуємо візити фахівця і бесіди з погодинною оплатою, а також:

 • телефонні консультації;
 • листування і поради по електронній пошті;
 • розмови і листування по Skype, Viber і іншим мессенджерам;
 • проведення повного робочого дня нашого експерта в вашому офісі.
Чому варто замовити консультацію у нас
Оперативність
Зателефонуйте нам і ми відразу вам дамо відповідь
Незручно говорити - не біда
Напишіть нам в будь-який месенджер або на пошту і ми найближчим часом дамо відповідь
Форма зв'язку
Заповніть форму на цій сторінці нижче або замовте зворотний дзвінок
Ви за кордоном?
Напишіть нам і ми з вами зв'яжемося
Безкоштовна сео консультація
10 хв безкоштовної консультації по СЕО для кожного
НАШІ РОБОТИ
ВСІ ПРОЕКТИ
ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ? До початку співпраці нас відділяє 5 хвилин на заповнення цієї форми
SEO консультації - зображення 1
SEO консультації - зображення 2
SEO консультації - зображення 3
SEO консультація від фахівців RIUK

Чому вам варто розглянути нашу пропозицію

Професійна seo консультація онлайн від нашого експерта допоможе вам заощадити час і гроші. Наймати нового фахівця з SEO просування на тривалі терміни може бути нерентабельно, а деякі проблеми часто мають досить «просте» рішення.

Ми надаємо як прості безкоштовні, так і платні консультації. При цьому ви практично нічим не ризикуєте: ризик подальшої втрати прибутку набагато вище, а стратегію просування завжди можна змінити. За роки роботи ми виконали сотні успішних проектів і як і раніше продовжуємо консультувати наших клієнтів.

Наші фахівці чудово розбираються у всіх аспектах і нюансах розкрутки і просування. Вони є професійними аналітиками, підбираючи єдино вірну і дієву стратегію розвитку не тільки онлайн-проекту, але і бізнесу в цілому.

Ми постійно відвідуємо спеціалізовані SEO конференції як на території України, так і за кордоном. Це дозволяє залишатися «в курсі» останніх змін та інновацій в тематиці просування сайтів. Якщо ви шукаєте найкраще співвідношення ціни, якості та професіоналізму, студія Riuk буде рада запропонувати свої послуги.