UA
RU UA
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

СЕО аудит сайту

Чому вам необхідний СЕО-аудит вашого онлайн ресурсу, і на які аспекти та нюанси звертає увагу професійний фахівець при перевірці сайту з метою його оптимізації та подальшого просування? Перш за все, необхідно розбиратися з самим поняттям SEO, яке для багатьох «не несе» смислового навантаження.

Насправді три букви позначають цілком «відчутні принципи». SearchEngineOptimization або «оптимізація для роботизованих систем пошуку» - це найважливіша процедура, через яку повинен пройти кожен поважаючий себе веб-ресурс.

Як все починалося

Вперше сео аудит сайту знадобився з того моменту, як вперше з'явилися популярні пошукові системи від Гугл, Яндекс і Рамблер. Щоб «удостоїтися» їх уваги і стати в топі запитів вище своїх конкурентів, недостатньо було мати «гучне і шановне» ім'я в світі бізнесу.

Часом навіть непоказні сайти від невеликих компаній перебували у видачі набагато вище іменитих конкурентів, завдяки тому, що seo аудит і подальша оптимізація були проведені професійно, своєчасно і з урахуванням всіх особливостей ресурсу.

Певний алгоритм аналізу пошукових систем постійно оновлюється і змінюється, що змушує розробників закладати можливості зміни сайтів ще на стадії їх створення. Це дозволяє з мінімальними зусиллями «переналаштувати» ресурс і зробити його «гідним довіри» пошукових систем.

Для чого вам необхідно замовити СЕО аудит

Щоб вивести ваш ресурс на перші рядки пошукових результатів видачі, необхідно виконати досить багатоетапну і складну роботу. Якщо ви серйозно мають намір боротися за місце «під сонцем» і шукаєте нові можливості для свого бізнесу, перевірка сайту на предмет його «вразливостей» і недоліків з подальшим їх усуненням є пріоритетним завданням.

Чому це важливо? Як показує досвід і практика, середній користувач, який шукає інформацію і пропозиції від виробника. Не володіє достатнім «завзятістю» для гортання десятків сторінок пошукових запитів в пошуках кращої пропозиції і мінімальної вигоди.

Він обгрунтовано вважає, що компанії, розташовані у верхній частині списку, гідні довіри не тільки пошукових систем, але і звичайних користувачів. Щоб займати місце в топі десяти, п'яти або трьох компаній, необхідно виділяти достатній ресурс для просування сайту. Це - свідчення благонадійності, статусу, великого досвіду, уваги до споживача від компанії.

В рамках seo аудиту ви отримаєте
1Конкретні відповіді
Список тільки потрібних зауважень по вашому сайту. Буде описано що не так, чому це заважає просуванню і що потрібно зробити щоб це виправити
2ТЗ для програміста
Дуже часто програмісти створюють сайти без урахування сео рекомендацій. Тому під час сео аудиту всі проблемні місця визначаються і створюється завдання на доопрацювання або усунення багів.
3Важлива інформація
Ми вкажемо вам всі рекомендації по вашому сайту, для його максимального розвитку, а також відповімо на всі питання, що вас цікавлять
4Рішення проблеми та результат
Всі проблеми на сайті ми можемо вирішити самі, у наших фахівців великий досвід роботи в даній сфері. Як результат - це підвищення поведінкових факторів та збільшення конверсії на сайті

Наша веб-студія RIUK в повній мірі розуміє всю відповідальність і складність процедури оптимізації ресурсу, тому з максимальною увагою ставиться до процедури сео аудит сайтів.

У нього ми включаємо:

 • аналіз внутрішньої оптимізації сайту за всіма параметрами;
 • розробка seo-стратегії, яка візьме до уваги особливості і тонкі нюанси вашого ресурсу;
 • пошук і усунення проблем з технічної частини;
 • розробка ядра семантики з урахуванням запитів різної частотності;
 • внутрішня і зовнішня робота по налаштуванню.

Наша веб-студія (Україна, Харків) в повній мірі розуміє всю відповідальність і складність процедури оптимізації ресурсу, тому з максимальною увагою ставиться до процедури сео аудит сайтів.

У нього ми включаємо:

 • розробка seo-стратегії, яка візьме до уваги особливості і тонкі нюанси вашого ресурсу;
 • пошук і усунення проблем з технічної частини;
 • розробка ядра семантики з урахуванням запитів різної частотності;
 • внутрішня і зовнішня робота по налаштуванню;
 • пошук цікавої та потрібної для користувача інформації і так далі.

Коли вам необхідна перевірка сайту і його аналіз

Замовити seo аудит сайту (Київ) ми рекомендуємо в будь-який момент часу, починаючи від викладання ресурсу в мережу і закінчуючи тими ситуаціями, коли багаторічний веб-портал з будь-яких причин стає малоефективним (падає число передплатників, відгуків і лайків, зменшується конверсія, знижуються продажу).

Чим раніше ви зверніть увагу на необхідність ревізії і аудиту, тим нижча ймовірність того, що сайт стане «проблемним» і витратним у фінансовому плані, а в перспективі - просто «впаде». Фахівці звертають увагу на такі причини звернення в нашу компанію з метою проведення ревізії та аудиту, як:

 • незадовільна індексація;
 • втрата позицій ресурсу в топ 5, топ 10, топ 20 і так далі;
 • зменшення відвідуваності ресурсу як постійними, так і новими клієнтами;
 • зниження конверсії: ставлення числа які відвідали ресурс до числа клієнтів, які зробили замовлення.

Аудит сайту від нашої компанії - це ретельно спланована і проведена за всіма правилами «операція», яка необхідна кожному ресурсу. Пам'ятайте, що вона повинна бути регулярної і періодичної: постійні зміни в роботі пошукових систем і зміна їх алгоритму змушують професіоналів шукати нові способи «покращення довіри» до вашого ресурсу.

Наші переваги
Індивідуальний підхід
Для кожного ресурсу індивідуальний аудит
Вартість
Фіксована ціна, нижче ніж у інших
Швидкість роботи
Виконуємо аудит протягом 1-3 робочих днів
Гарантії
При правильній реалізації всіх рекомендацій результат не змусить себе чекати
НАШІ РОБОТИ
ВСІ ПРОЕКТИ
ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ? До початку співпраці нас відділяє 5 хвилин на заповнення цієї форми
SEO аудит будь-якого сайту від RIUK

Професійна web-компанія RIUK пропонує якісні послуги з оптимізації, налаштування та виведенню вашого ресурсу в топ запитів пошукових систем Google і Yandex. У нас можна замовити СЕО аудит недорого з гарантією кінцевого запланованого результату.

На SEO аудит ціна багато в чому визначається такими факторами, як складність завдання ( «занедбаність» ресурсу, наприклад), поставлені клієнтом терміни виведення в ТОП, наявність зацікавленої аудиторії, кількість і популярність конкурентів і так далі.

У будь-якому випадку вартість наших послуг вас приємно здивує, як і отриманий результат. Ми не звикли до напівзаходами і завжди викладаємось в своїй роботі «без залишку». Повною мірою розуміючи всю відповідальність, ми прописуємо в договорі вимоги клієнтів і погоджуємося з ними.

При недотриманні умов договору з нашої вини ми готові відповідати за свої промахи і виплатити «неустойку». Якість, надійність і гарантії - студія Riuk завжди відповідає за свої обіцянки і виконує будь-яку роботу в поставлені терміни.