UA
RU UA
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

Просування по позиціям

СЕО-просування популярних ресурсів включає безліч методів і способів. Серед них:

  • СЕО-оптимізація;
  • контекстна реклама;
  • трафікове просування і так далі.

Незважаючи на кілька зменшену роль, як і раніше важливі позиції займає просування сайту по позиціях в топі запитів пошукових систем Yandex і Google. Чим вище ваш веб-ресурс знаходиться в листі видачі пошукових систем, тим з більшою ймовірністю відвідувач віддасть перевагу його вашого конкурента.

Сучасні пошукові системи використовують вдосконалені системи відбору сайтів, тому виведення їх в ТОП запитів стандартними способами практично нереально. Необхідно виконати часом титанічну роботу, щоб виділити сайт серед сотень аналогів і конкурентів.

Основний метод, який як і раніше актуальний, це пошук і виділення вузького кола запитів, що дозволяє «відзначити» ресурс і підняти його на перші рядки видачі пошукових систем.

Терміни отримання результатів

Просування по позиціях - один із способів, результат якого замовник відразу ж побачить візуально. Як правило, оплата проводиться за фактом потрапляння сайту в топову групу запитів, яка визначається клієнтом.

Важливо розуміти, що цей процес не миттєвий: перші позитивні результати можуть з'явитися як через кілька тижнів, так і через кілька місяців роботи.

Від чого це залежить? Як правило, професійно написані сайти, в основі яких закладені можливості їх подальшої оптимізації, досить легко просунути в топ запитів. У той же час, сайти, виконані за шаблоном, вимагають більш копіткої праці і фінансових вливань.

Крім того, на результат впливають такі фактори, як:

  • популярність бренду;
  • лояльність до нього споживача;
  • наявність конкурентів;
  • унікальність пропозиції на ринку;
  • вік сайту;
  • вибрані ключові слова та запити.

Кому можна рекомендувати просування по позиціях

Даний варіант буде актуальним для бізнесу сфери послуг (нотаріальний сектор, туризм, розробка дизайну, прибирання приміщень та ін.), А також для компаній, що мають досить спеціалізований товар або пропонують особливий тип послуг.

Якщо ваша цільова аудиторія досить обмежена (за віком, соціальним статусом), якщо вам необхідно поліпшити імідж вашого бізнесу, просування по позиціях стане оптимальним варіантом.

З цією послугою ви отримуєте ряд переваг, серед яких
1Залучення цільового трафіку
Ресурс відвідуватимуть потенційні покупці товарів і послуг, які бажають купити і витратити гроші саме в даний момент часу.
2Поліпшення довіри до бренду та торгової марки
Чим вище сайт в топі запитів, тим більше довіри до товару і бренду, який він представляє.
3Прямий зріст прибутку
Цільовий трафік - основа продажів і отримання прибутку. Чим вище ваш сайт, тим більше прибутку він приносить для бізнесу.

Основні етапи

Фахівці виконують комплексну підготовку до просування, що включає в себе повний аналіз сайту, його пропозицій і вимог замовника. На основі даних аналітики розробляється певний прогноз і стратегія просування, після чого з клієнтом укладається договір (підняття в топ 10, топ 5 і так далі).

Просування сайту включає такі етапи, як оцінка нинішнього стану, виявлення і аналіз конкурентів, підбір семантичного ядра, переробка (при необхідності) title і description сторінок, створення унікального контенту і його розміщення.

Задіюються додаткові способи оптимізації та реклами для максимально повного охоплення всієї потенційної аудиторії і залучення її уваги. Вся виконана робота і її результати постійно аналізуються, щоб скорегувати стратегію просування сайту.

Плюси просування по ключовим запитам
Прозора звітність
Неможливо накрутити метрику
Під будь-який проект
Просування по позиціям доступне будь-якому проекту
Результат
На виході виходить більш стійкий результат
Вартість
Менша ціна оптимізації та роботи з просування
Бонус
При роботі з високочастотними запитами додатково виводяться і низько- середньочастотні запити
НАШІ РОБОТИ
ВСІ ПРОЕКТИ
ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ? До початку співпраці нас відділяє 5 хвилин на заповнення цієї форми
Піднімемо ваші запити в ТОП видачі

Чому саме ми

Ми гарантуємо прогнозований результат і беремо на себе всю відповідальність. Ви отримуєте повні фінансові гарантії досягнення успіху, а також покращуєте показники свого бізнесу.

Комплексний підхід до просування включає безліч актуальних способів і інструментів, за допомогою яких ми зможемо утримувати ваш ресурс в топі пошукових систем максимально довго. Ваш сайт стане дійсно популярним і цікавим не тільки у систем Yandex і Google, але і у прямій і зацікавленої аудиторії.