UA
RU UA
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

Просування сайту (SEO)

Для чого необхідне просування сайту вже після його викладки в мережу? Чи варто приділяти увагу подальшої розкрутки ресурсу? На ці та інші подібні питання існує однозначно позитивна відповідь, адже в умовах досить жорсткої конкуренції розкрутка сайту стає життєво необхідною для того, щоб ваш проект залишався в топі запитів пошукових систем.

Способів і методів просування і розкрутки сайту існує безліч, причому всі вони показали себе ефективними при правильному підході професіоналізму SEO-виконавців. Важливо розуміти, що незалежно від спрямованості вашого бізнесу і його затребуваності, для його зростання і розвитку буде потрібно кінцевий споживач.

Щоб його залучити, зацікавити і не відпускати, необхідно зробити ваш ресурс відомим, популярним і корисним для клієнта. При правильному підході можна «розкрутити» навіть товар або послугу, які мають безліч конкурентів: для цього необхідно з'ясувати і пред'явити клієнтові його важливі переваги, приховавши існуючі недоліки.

Як показала практика, використання окремих видів реклами мало ефективне в більшості випадків. Найчастіше фахівці виконують комплексне просування сайтів, яке враховує практично всі особливості товарних груп і направлено на конкретну категорію споживача.

Навіщо потрібне комплексне просування сайтів

Професійне просування сайту в пошукових системах неодмінно повинно відбуватися в кількох напрямках. Комплексне просування - це гарантія того, що ваш ресурс буде користуватися популярністю у свого споживача. У процедуру входять різні роботи, в числі яких seo просування, інтернет реклама, seo оптимізація і так далі.

Замовляючи комплексне просування свого онлайн проекту, ви можете розраховувати на:

 • мінімізацію термінів отримання заявок і дзвінків від покупців при появі на сайті нових товарів і послуг;
 • максимальне розширення клієнтської бази в найкоротші терміни;
 • постійне зростання продажів;
 • планове залучення нових потенційних покупців;
 • поліпшити лояльність клієнтів до вашого бренду, збільшити його впізнаваність і привабливість.

І сео просування, і сео оптимізація, і інші способи комплексного просування максимально ефективні тільки при знанні всіх тонкощів і нюансів вашого бізнесу СЕО-фахівцями. Дуже важливо враховувати специфіку та особливості для правильного планування подальшого розвитку.

Переваги СЕО просування

Сьогодні саме seo просування сайту вважається одним з найбільш популярних і затребуваних методів і способів його просування і розкручування в мережі. СЕО просування сайту замовляють як найбільші гравці ринку - компанії з багатомільйонними прибутками, так і тільки підприємці.

Головним і незаперечною перевагою методу вважається його умовна «безкоштовність»: при грамотній роботі фахівця вам не буде потрібно постійно вкладатися в підтримку сайту. Основне завдання СЕО просування - зробити сайт «популярним» у пошукових систем, щоб підняти його в рейтингу і зробити вибір клієнта очевидним.

Етапи просування

Просування сайту в Google або Yandex варто довіряти перевіреним професіоналам, фахівцям, які володіють усіма необхідними навичками для виведення вашого сайту в топ пошукових систем по «гарячим запитам». Тільки в цьому випадку ви будете застраховані від блокувань і інших обмежень, що вводяться пошуковими системами.

Основними етапами просування є:

 • Аудит сайту.

Це попередня підготовка і аналіз, що включає технічний аудит проекту, аудит ніші (особливостей бізнесу), аудит по СЕО-параметрам, юзабіліті аудит, аналіз конкурентів і їх переваг та недоліків.

 • Семантичне ядро.

Робота зі створення основи сайту (на основі чого він буде просуватися, тобто список ключьових слів).

 • Оптимізація сайту

СЕО-фахівці та програмісти повинні зробити його «привабливим» і заслуговующим довіру у пошукових систем.

 • Зовнішня оптимізація.

Складання посилального плану, створення анкор-листа для посадочних сторінок.

 • Подальші роботи по просуванню.

Пошук і регулярне додавання контенту - статей, посилань, відгуків. Постійний моніторинг ключових слів в видачі, моніторінг конкурентів. Зміна зовнішнього вигляду сайту в залежності від побажань ваших клієнтів (більше помітні кнопки навігації, наприклад).

Вартість просування сайту

Вартість просування сайту може кардинально відрізнятися в залежності від таких факторів, як:

 • ніша бізнесу;
 • обсяг і тип сайту (лише одна сторінка, типу сайт-візитка або багатосторінковий, наприклад, інтернет-магазин);
 • кількість просуваючих ключових запитів;
 • рівень популярності сайту (новий або вже давно в мережі) і так далі.

ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ МОЖНА ОФОРМИВШИ ЗАЯВКУ НА САЙТІ АБО ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ НА САЙТІ

СЕО просування недорого в основному отримують лендінг сторінки з будь-яким конкретним товаром або послугою. Більші сайти з сотнями товарних груп вимагають набагато більше трудових і тимчасових витрат на свою розкрутку. Відповідно, вартість у цьому випадку буде вище.

Види просування сайтів
Просування по позиціям Просування в топ-5 ваших ключових запитів ПОДРОБНІШЕ
трафікове просування рюк
Трафікове просування Для великих сайтів та інтернет-магазинів ПОДРОБНІШЕ
Переваги роботи з нами
Прийнятна ціна
Середня ринкова вартість послуг, нижче чім у інших
Завжди на зв'язку
Постійна технічна підтримка Вашого проекту
Працюємо строго за планом
Надаємо повний інтернет-маркетинг для Вашого бізнесу
Знаємо весь процес
Сума продажів наших клієнтів перевищує 200 млн. гривень
Багатий SEO досвід
Більше 6 років практики в SEO просуванні
НАШІ РОБОТИ
ВСІ ПРОЕКТИ
ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ? До початку співпраці нас відділяє 5 хвилин на заповнення цієї форми
Замовити просування сайту у RIUK

Наше агентство є відносно новим гравцем на ринку даних послуг, проте встигло себе відмінно зарекомендувати серед клієнтів. Ми успішно виконали сотні проектів, просуваючи і розкручуючи сайти як по містах, так і по всьому світу в пошукових системах Google і Yandex.

Наш досвід дозволяє гарантувати позитивний результат, а кваліфікація фахівців не викликає нарікань у найвимогливіших партнерів і клієнтів. Якщо вам необхідно просування і розкрутка сайту, ми допоможемо в найкоротші терміни!

Кому підійде пошукове просування

Пошукове просування сайту є досить універсальною послугою. Вона прекрасно підходить як для просування пропозицій від невеликого бізнесу, так і для багатосторінкових сайтів. У той же час, пошукове просування сайтів - не та процедура, віддачі від якої варто очікувати негайно.

Залежно від специфіки вашого бізнесу, його особливостей, наявності конкурентів, просування сайтів в пошукових системах може зайняти тижні і місяці. У цій справі дуже важлива кваліфікація виконавців: при використанні деяких «заборонених» способів просування ваш ресурс може просто потрапити «чорний список» пошукових систем.

Просування в пошукових системах - досить складний процес, що включає в себе:

 • пошук і написання необхідного контенту;
 • кодова оптимізація;
 • коригування сайтовий сторінок;
 • роботи по індексації сайту;
 • поліпшення юзабіліті і так далі.

Дуже важливо вибрати професійне агентство, фахівці якого володіють усіма необхідними навичками для виведення вашого сайту в топ пошукових систем по «гарячим запитам».