UA
RU UA
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

Копірайтинг

Компанія RIUK пропонує послуги копірайтера - автора ваших нових унікальних текстів, контенту і будь-якої додаткової інформації. Ми орієнтуємося на вашу цільову аудиторію і пишемо реальні продають тексти, які не просто займають зайве місце на сайті, а приносять прибуток і зацікавлюють клієнтів.

Весь необхідний вам контент створюється з урахуванням ваших вимог і побажань щодо майбутнього тексті. Для цього ми пропонуємо заповнити брифінг і технічне завдання, після чого зв'язуємося з вами і уточнюємо окремі питання. За вашим бажанням ви вказуєте сервіс для перевірки унікальності і додаткові параметри (тошнотно, заспамленності, вода і так далі).

Копірайтер, вартість послуг якого залежить від специфіки і складності завдання, терміновості, обсягу, затребуваний в написанні контенту не тільки для онлайн-ресурсів. Наші послуги потрібні також для рекламних агентств, бюро подорожей, газет і журналів. Хто ще зможе коротко, ємко і по суті передати посил і задум замовника кінцевому користувачеві товарів і послуг?

Послуги копірайтера часто замовляють спільно з послугою СЕО просування, адже саме недостатньо хороший контент є причиною зниженої конверсії, падіння продажів, втрати прибутку. Наші фахівці є професіоналами в багатьох областях, маючи одну-дві вищі освіти і постійно займаючись самовдосконаленням.

Це дозволяє нам писати грамотні і продають тексти будь-якого обсягу в найстисліші терміни. Незалежно від того, чи потрібно вам скласти невелике рекламне оголошення або необхідно наповнити інформацією багатосторінковий сайт, ми впораємося з поставленим завданням.

Копірайтинг - невід'ємна частина SEO оптимізації

У нас завжди можна замовити сео статтю, яка допоможе в просуванні вашого сайту в топі видач пошукових систем. Постійно мінливі алгоритми аналізу текстів на унікальність і рейтинговість вимагають ретельного підходу до наявного на сторінках вашого ресурсу контенту.

Послуги професійного копірайтера необхідні для оптимізації сайту «зсередини». Важливо враховувати особливості роботи пошукових роботів Google і Yandex, які шукають і знаходять релевантність (відповідність) конкретних сторінок і інформації, що знаходиться на них і відповідної запитам користувача.

SEO копірайтер повинен рівномірно і логічно розмістити ключові слова і вирази по тексту, виходячи з 3-4 «ключових слів» на 1000 знаків без пробілу. Грамотно оптимізований контент лояльно сприймається пошуковими системами, які пропонують ваш ресурс серед аналогів.

Робота в комплексі


Написання статей на замовлення - це досить складна робота, яка вимагає високих професійних виконавчих якостей. Людина повинна не тільки розбиратися в суті питання, а й вміти «піднести» це середньостатистичний користувачеві доступною і зрозумілою мовою. Аналітика, психологія, знання особливостей, вигод і переваг пропозиції - все це знаходиться в «зв'язці» для створення якісного контенту.

Ми пишемо тексти, які є:

Унікальними.
Залежно від ваших уподобань контент перевіряється на одному з сервісів антиплагіату (TEXT.RU, Advego, ETXT, ContentWatch та інших). Унікальність визначається замовником і може складати від 80 до 100% (в залежності від специфіки товарів або від тематики).

Цікавими і корисними.
Відвідувач сайту повинен знайти в статті відповідь на будь-яке питання і відкрити для себе щось нове.

Структурованими.
Обов'язкова наявність підзаголовків, абзаців, списків, таблиць і картинок (за бажанням). Навіть найцікавіша стаття пройде «мимо» вашого клієнта, якщо буде представлена ​​одним блоком і дрібним шрифтом.

Замовивши написання тексту у нас ви отримаєте:
Тексту для сайтів
Опис будь-якої сторінки, продаючі текста на будь-яку тематику
Рерайтінг
Зробимо рерайт будь-якого тексту унікальністю від 95%
Контент для соц. мереж
Соковиті статті для будь-яких напрямків в соціальних мережах
Переклад
Працюємо з українським, російським, англійською, польською мовами
Гарантія
Статті будуть написані точно в обумовлені терміни з гарантією
Наш досвід
Наші фахівці мають великий досвід роботи в сфері копірайтингу
НАШІ РОБОТИ
ВСІ ПРОЕКТИ
ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ? До початку співпраці нас відділяє 5 хвилин на заповнення цієї форми
Послуги SEO копірайтингу для просування сайту

Чому саме у нас коштує замовити копірайтинг?

Продають тексти для сайту, аналітичні статті, опису товарів і послуг, рекламні оголошення - весь цей контент вимагає професійного підходу і аналітики. Неможливо написати привертає і зацікавлювати оголошення про початок продажів, не будучи трохи «психологом» людських душ.

Робота вимагає участі не тільки автора, а й грамотного маркетолога, що аналізує замовлення в системі ринку, а також SEO-експерта. Це дозволить оптимізувати текст і донести його до правильної і зацікавленої аудиторії. Саме з цієї причини варто скористатися послугами агентства Riuk, яке пропонує гарантії на свої роботи і забезпечує результат в найкоротші терміни.

Пам'ятайте, що успіх в чималому ступені залежить і від вашої участі. Ми не вимагаємо видавати нам секрети свого виробництва або рецепти унікальних страв, однак загальна інформація про бізнес або продукт ніколи не завадить. Саме для цього ми рекомендуємо детально і ретельно заповнити бриф, виклавши в кінці свої думки і побажання.