UA
RU UA
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

Аудит сайту

Будь-ресурс в мережі апріорі не може бути «ідеальним». Рано чи пізно, шляхом досить копіткої роботи, зусиллями багатьох професіоналів його можна налаштувати як «швейцарський годинник». У цьому випадку ваш сайт буде відповідати не тільки абсолютно всім вимогам потенційних відвідувачів і покупців товарів і послуг, але і при цьому залишиться максимально «доброзичливим» до них з високим показником «юзабіліті».

Власник зможе легко міняти ресурс під свої нові вимоги, а технічною стороною процесу зможуть легко управляти програмісти, дизайн-менеджери та інші фахівці. Важливо розуміти, що навіть розкручені сайти вимагають до себе постійної уваги: ​​нові алгоритми пошуку і відбору від пошукових систем з'являються чи не на щоденній основі.

Саме з цієї причини, послуга «аудит сайту» від компанії Riuk є затребуваною серед наших постійних клієнтів.

Для чого потрібен і яким буває аудит веб сайту

Аудит або перевірка вашого веб ресурсу необхідна для його оптимізації, поліпшення юзабіліті, а також для виявлення та усунення навіть непомітних в перший час технічних помилок і проблем в роботі сайті. Важливо розуміти, що дрібні «неприємності», які ви практично не помічаєте на початку, з часом наростають за принципом «снігової кулі» і в подальшому можуть стати причиною «падіння» сайту або ресурсу.

Відповідно до вищезгаданих цілями розрізняють три основних типи аудиту:

 • технічний аудит;
 • аудит юзабіліті;
 • SEO-аудит.

Розглянемо їх трохи докладніше.

Технічний аудит сайту (Google, Yandex)

Прекрасно виглядає зовні сайт може мати певні проблеми з технічного боку. Це можуть бути різноманітні помилки в написанні коду, неправильні посилання і інші «дрібні неприємності», які спочатку практично непомітні, проте згодом надають вашому сайту «ведмежу послугу», накопичуючись і сповільнюючи роботу.

Професійний аудит сайту в цьому напрямку допоможе прискорити роботу вашого ресурсу і усуне його технічні недоліки. Спеціаліст з технічного аудиту звертає увагу і усуває такі помилки, як:

 • «Рваний» режим роботи сервера;
 • пошук і усунення відсутніх і неробочих посилань;
 • виправлення редиректів серверів;
 • перевірка на відповідність сервером вимог пошукових систем;
 • пошук і усунення вірусів і шкідливого коду;
 • пошук неврахованих статистичних сторінок і так далі.

Результатом якісного технічного аудиту є поліпшення працездатності і швидкості роботи сайту за рахунок знаходження і усунення причин критичних помилок.

Зовнішній аудит сайту

Те, як виглядає ваш ресурс зовні, грає дуже важливе значення. Аудит юзабіліті або «зручності і доброзичливості для користувача» необхідний для виявлення проблем, пов'язаних з функціональністю ресурсу, його архітектурою, зовнішнім інтерфейсом, оформлення і складом контенту. Найчастіше цю послугу замовляють інтернет магазини для поліпшення продажів.

Подібні проблеми знижують рівень конверсії покупців (зменшують показник кількості відвідувачів ваш магазин і зробили в результаті замовлення). Не варто «звинувачувати» в поганих продажах «не той» колір рамки меню або занадто маленьку кнопку «купити».

Найчастіше причину потрібно шукати в комплексі, це може бути:

 • складна в освоєнні навігація по сайту;
 • занадто дрібний текст;
 • зливаються з фоном кнопки;
 • недостовірна або неповна інформація;
 • труднощі в реєстрації і подальшої ідентифікації;
 • велика кількість етапів замовлення;
 • мала кількість варіантів оплати і так далі.

Незалежний аудит сайту в цьому напрямку необхідний для пошуку рішень для оптимізації інтерфейсу вашого веб ресурсу. Результатом стане збільшення конверсії і прибутку від реалізації ваших товарів і послуг.

СЕО аудит сайту

Професійний аудит сайту seo включає в себе безліч особливостей і ключових кроків, покликаних вивести веб-ресурс на перші рядки пошукових систем. Як показує практика, звичайний користувач зазвичай перегортає дві-три сторінки результатів, виданих за запитом, тому виведення сайту хоча б в топ 20, а краще топ 10 є пріоритетом для кожної компанії.

SEO - це абревіатура від «Search Engine Optimization». У перекладі на «доступний» і зрозумілий для користувача мовою це перекладається як «оптимізація для пошукових систем». Спочатку поняття сео-оптимізації або «інтелектуального» просування сайту пов'язувалося з появою на ринку пошукових систем таких серйозних «гравців» як Google і Яндекс.

Їх пошукові системи працювали за певним алгоритмом, що вимагало від сайту відповідності важливим вимогам для виведення його в топ запитів. Варто відзначити, що дані вимоги, як і сам алгоритм «відбору» постійно удосконалюються, тому сео-аудит вимагає особливої ​​уваги.


Наші послуги

Наша компанія пропонує повний комплекс заходів і процедур щодо якісного аудиту та оптимізації ваших сайтів, серед яких:

 • SEO-стратегія, яка враховує особливості і спрямованість саме вашого ресурсу;
 • технічний аналіз і усунення помилок;
 • створення семантичного ядра, що враховує низько-, середньо-і високочастотні запити з вашої тематики;
 • оптимізація сайту «зсередини і зовні»;
 • наповнення «правильним» контентом;
 • легке і інтуїтивне управління функціями сайту для клієнтів, привабливий і «чіпляє» зовнішній вигляд.

Причинами звернення до компанії, яка проводить аудит, можуть стати:

 • погана індексація;
 • незадовільний відображення в індексі пошукових систем;
 • зниження клієнтської відвідуваності сайту;
 • зменшення конверсії, падіння числа заявок з ресурсу.

Важливо розуміти, що в основному подібні завдання потрібно вирішувати ще до запуску ресурсу, проте аудит допомагає і в самих «запущених випадках», оптимізуючи і відновлюючи функціональність вашого сайту. Надалі необхідно регулярно контролювати з певною періодичністю.

Важливість постійного аналізу свого сайту і його конкурентів

Як показує практика, навіть короткочасний успіх і потрапляння в топ запитів не є причиною зупинки робіт по оптимізації сайтів. Важливо розуміти, що сучасний бізнес вимагає постійної уваги і участі: навіть якщо сьогодні ви на вершині, цілком можливо, що завтра ваше місце займуть більш наполегливі і наполегливі конкуренти.

Звертаючись до нас за допомогою, ви можете бути впевнені в найвищому професіоналізмі співробітників компанії, які постійно будуть тримати руку «на пульсі», аналізуючи всі достоїнства і недоліки вашого сайту і ресурсів конкурентів. Це дозволить в найкоротші терміни прийняти будь-які контрзаходи щодо повернення втрачених позицій в пошукових системах.

Замовте аудит, який вам потрібен
Технічний аудит сайту Виявимо всі проблемні місця на вашому сайті ПОДРОБНІШЕ
iuzabiliti-saita-riuk-1
Юзабіліті аудит сайту Максимальна зручність для всіх користувачів ПОДРОБНІШЕ
СЕО аудит сайту Внутрішня і зовнішня SEO оптимізація сайту ПОДРОБНІШЕ
Чому варто замовити аудит сайту у нас
Досвід роботи
Ми провели більше 100 аудитів різних сайтів
Комплексний підхід
Перевірка вашого сайту за всіма параметрами
Вартість
Ціна аудиту від 1000 грн
Терміни
1-2 дня і аудит вашого ресурсу буде готовий
Тільки потрібна інформація
Мінімум води в звіті, все максимально зрозуміло для клієнта
НАШІ РОБОТИ
ВСІ ПРОЕКТИ
ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ? До початку співпраці нас відділяє 5 хвилин на заповнення цієї форми
Аудит сайту від RIUK

Чому аудит сайту (Київ) варто довірити саме нам

Вибираючи довгострокового і надійного партнера для свого бізнесу, необхідно провести якісний аналіз пропозицій і варіантів, щоб замовити розкрутку сайту краще з присутніх на ринку гравців. Саме таким гравцем є наша компанія, професіоналізм співробітників, а також вартість послуг якого вас неодмінно зацікавить.

Ціни на аудит сайту багато в чому визначаються обсягом роботи і поставленими клієнтом термінами. Наш досвід дозволяє виконувати завдання будь-якої складності, ми гарантуємо ефективність і якість роботи своїх фахівців, що можуть підтвердити численні відгуки вдячних клієнтів. Вибираючи в якості постійного бізнес партнера агентство Riuk, ви робите розумні інвестиції в свій бізнес і його просування.

RIUK- це професійний і якісний комплексний аудит сайту, ціна якого більш ніж доступна, а користь - неоціненна.