UA
RU UA
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ
ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ
1
Індивідуальний підхід Ніяких шаблонних рішень, тільки індивідуальний підхід
2
Оптимальна вигода Виконую в 2 рази більший обсяг роботи за менший бюджет
3
Не просто консультація Вашу проблема - це моя проблема, а не просто "консультую"
4
Сльози конкурентів Змушу сайт продавати, а конкурентів плакати
5
Гарантії Гарантована позитивна динаміка з першого місяця праці
6
Стабільна звітність Прозора щомісячна звітність
РЕЗУЛЬТАТ ПРАЦІ
 • ПРОСУВАННЯ В ТОП поіск Яндекс та Гугл
 • ЗНИЗЯТЬСЯ ЗАТРАТИ на рекламні компанії
 • ЗНИЗЯТЬСЯ ЗАТРАТИ на залучення клієнтів
 • ЗБІЛЬШАТЬСЯ ПРОДАЖІ з сайту
 • ПОКРАЩИТЬСЯ ВИДИМІСТЬ сайту в пошуковій видачі
 • ЗБІЛЬШИТЬСЯ КІЛЬКІСТЬ звернень та дзвінків
ЧОМУ МИ
БОГАТИЙ SEO ДОСВІД Більше 5-ти років просування сайтів
КРАЩІ СТРАТЕГІЇ Процес роботи будується максимально гнучко
СУВОРО ПО ПЛАНУ Комплексна робота для Вашого бізнесу
ДОСТУПНІ ЦІНИ Вартість просування сайту від 2000 грн
ВСЕ ПІД РУКОЮ Постійна технічна підтримка Вашого сайту
my-foto-2
НАШІ РОБОТИ Виконано понад 150 успішних проектів. Зріст заявок в середньому виріс в 3 рази, зріст трафіку більш ніж на 300% ВСІ ПРОЕКТИ
ОБГОВОРИМО ПРОЕКТ? До початку співпраці нас відділяє 5 хвилин на заповнення цієї форми
Відгуки
ada konovalova review
Ада Коновалова Международная школа английского языка Nobel-English За все время работы с сео специалистами, я уже столкнулась с массой непорядочности, недобросовестности и некомпетентности. Поэтому когда встречаешь адекватного человека, готового идти на встречу, конструктивного и настроенного на результат - это безумно радует. Спасибо Александру за супер работу!
vlad polishuk review
Владислав Полищук Myclick - интернет-магазин аксессуаров Все сделано качественно и точно в оговоренный срок. Очень легко идет на контакт, полная поддержка по сайту и ответы на все вопросы даже после выполнения проекта.
alena koval review
Алена Интернет-магазин Zakazaka Все понравилось. Молодец, Александр. Обращались за оптимизацией сайта и консультацией по наполнению, все доходчиво объяснили и в краткие сроки устранили все баги.
vladimir varipaev review
Владимир Варыпаев ТОВ "УКРЕЛЕКТРОПОСТАЧ" Все отлично, заказ выполнен на ура. Все в обговоренные сроки, с уникальными текстами! Грамотный подход, не боится пробовать, все действия согласовываются. Цена качество на отлично! Рекомендую!!!
andrei review
Андрей Валовой Центр разрешительно-регистрационных услуг Сотрудничеством доволен, Александр оперативно выполнил поставленную задачу и зарекомендовал себя как ответственный исполнитель. Все в сроки и с бонусом, 2 дополнительные ссылки, что порадовало. Спасибо, буду обращаться еще.
ЧИТАТИ ВСЕ
footer1
footer2
footer3
ПРОСУВАННЯ ТА РОЗРОБКА САЙТІВ

Просування сайтів від RIUK

У наш час найефективнішим методом просування і завоювання бізнесом нових «вершин» є його якісне уявлення і реклама у всесвітній мережі. Ви можете друкувати рекламні листівки тисячами штук, зайняти ефір радіо і виступати на телебаченні, проте досягнення результату в цьому випадку ніхто не гарантує.

Сьогодні, коли практично кожен потенційний клієнт має вихід в Інтернет зі свого смартфона, дуже актуальною стає задача правильно піднести свій сайт, заявити про його переваги, розповісти про вигоди для покупця. При цьому недостатньо просто створити інтернет магазин, наприклад, і очікувати «шквалу» дзвінків і покупок.

Новачкові в цій сфері досить складно, адже практично всі топи запитів пошуковиків займають «мастодонти» ринку. Для того, щоб ваш сайт був представлений максимально якісно і знаходився в першій десятці видач пошукових запитів, необхідно виконати професійне SEO-просування сайту.

Це цілий комплекс заходів, основним призначенням яких стане додавання «привабливості» вашого ресурсу з точки зору популярних пошукових роботів, а також поступово виведення сайту в топ запитів.

SEO компанія - трохи історії

SEO - це абревіатура від «Search Engine Optimization», простими словами це перекладається як «оптимізація для пошукових систем». Вперше SEO оптимізація почала використовуватися з появою на ринку пошукових систем таких серйозних «великих риб» як Google і Яндекс близько 15 років тому.

На початку 2000-х розкрутка сайту з одночасною оптимізацією і просуванням в пошукових системах стає одним з найпопулярніших методів, що використовуються для залучення уваги потенційних покупців. Одночасно з ростом і розвитком SEO відбувалася боротьба і гонки серед основних претендентів на саме «тепленьке містечко» в топі видачі пошукових запитів пошуковими системами.

У наш час подібні питання «популяризації» сайтів не втрачають своєї гостроти, а навпаки, є ефективнішим методом і способом рекламування свого бізнесу. Це призводить багатьох підприємців-початківців до необхідності пошуку спеціалізованих компаній, що займаються SEO оптимізацією.

Замовити СЕО просування - зробити правильне вкладення в розвиток

СЕО просування сайту в Харкові - один із напрямів діяльності компанії РЮК. Ми досить давно присутні на ринку, успішно виконавши десятки проектів. Якщо вам необхідна допомога в розкручуванні сайтів продуктової, медичної, будівельної, туристичної, «жіночої» та інших тематик, ви сміливо можете розраховувати на нашу допомогу.

SEO просування інтернет магазину взуття, цифрової техніки, будівельних матеріалів - для нас не існує важких завдань, ми відкриті до співпраці і готові допомогти як новачкам на ринку товарів і послуг, так великим компаніям, які прагнуть розширити свою «сферу впливу» і клієнтську базу.

Лендінгем-сторінки, корпоративні сайти, SEO, контекстна і банерна реклама, SMM - це лише частина всіх пропозицій від фахівців RIUK, пошукова оптимізація та розкрутка сайтів від яких виведе ваш бізнес на новий виток розвитку.

За більш ніж п'ять років діяльності з нами почали співпрацювати десятки постійних клієнтів, ми успішно довели «до розуму» сотні проектів. Вибираючи нас в якості постійного партнера, ви отримаєте:

 • SEO-стратегію, що враховує особливості і спрямованість саме вашого сайту;
 • технічний аналіз і усунення помилок;
 • створення семантичного ядра, що враховує низько-, середньо-і високочастотні запити з вашої тематики;
 • оптимізацію сайту «зсередини і зовні»;
 • наповнення правильним контентом;
 • легке і інтуїтивне управління функціями сайту для клієнтів, привабливий і «чіпляє» зовнішній вигляд.

Правильний вибір SEO-компанії - гарантія процвітання

Вибираючи довгострокового і надійного партнера для свого бізнесу, необхідно провести якісний аналіз пропозицій і варіантів, щоб замовити розкрутку сайту краще з присутніх на ринку гравців. Саме таким гравцем є агентство РЮК, ціна і вартість на послуги якого вас неодмінно зацікавить, а ефективність роботи наших фахівців можуть підтвердити численні відгуки вдячних клієнтів.

Зверніть увагу на те, скільки коштує та чи інша послуга від Riuk і асортимент пропозицій у порівнянні з конкурентами, і питання вибору виконавця вирішиться автоматично.